Ons team

Willem Verwoerd

'Het zichtbaar maken van een beter rendement’

Willem Verwoerd is oprichter en mede eigenaar van Custo & Partners. De afgelopen 18 jaar is hij als ondernemer in verschillende bedrijfstakken actief geweest. De ervaring en passie vanuit het ondernemerschap pas ik vanaf 2013 toe in mijn functie bij Custo & Partners: Het zichtbaar maken van verbeter- en besparingskansen’ Custo & Partners bekijkt de markt met een frisse blik op rendement en scant/optimaliseert de belangrijkste bedrijfsprocessen op het vlak van (flex)arbeid/energie/marketingcommunicatie. Markten: Het optimaliseren van de (flex) arbeid is het werkgebied wat onze focus heeft binnen de glastuinbouw. Hiervoor hebben we de RGGS methode ontwikkeld, wat staat voor Resultaat Gericht en Gemotiveerd Samenwerken. Met behulp van een geautomatiseerd platform waarin we kwantiteit meetbaar maken en kwaliteit, gedrag en verzuim kunnen borgen, komen we tot een optimaal en beheersbaar arbeidsproces welke zich elke week weer bewijst om het met elkaar beter te willen doen. www.rggs.nl

Terug naar Ons team